Poszukiwany pracownik fizyczny do gospodarstwa rolnego – hodowla bydła, wiek do 50 lat.
Obowiązki: wszystkie prace przy hodowli bydła i w gospodarstwie rolnym
Czas pracy: od godz.6:00 do 18:00
Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi maszyn rolniczych w tym dobra obsługa ciągnika siodłowego – umiejętność cofania do tyłu
  • pracownik nie może bać się zwierząt
  • mile widziane doświadczenie w gospodarstwie rolnym-praca w Kołchozie
  • bez nałogów

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • darmowe całodzienne wyżywienie
  • wynagrodzenie od 2 000,00 PLN wzwyż, w zależności od umiejętności i zaangażowania

Uwaga : możliwość zatrudnienia pary.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny +48 505 922 205 lub mailowy: biuro@er-zet.pl

Требуются: физические работника фермы-разведение крупного рогатого скота, до 50 лет.
Обязанности: Все работы на скот и фермы
Время работы: с 6:00 до 18:00
Ожидания:

  • возможность использования сельскохозяйственной техники, включая чистые трактор-способности для отмены для резервного
  • Вы не бойтесь животных
  • Добро пожаловать опыт на ферме работа
  • без вредных привычек

Oferujemy:

  • бесплатное проживание
  • бесплатный полный пансион
  • заработная плата от 2000,00 PLN вверх, в зависимости от того, мастерство и самоотверженность

Примечание: возможность занятости.

Лица, заинтересованные пожалуйста,свяжитесь с нами по телефону +48 505 922 205, e-mail: biuro@er-zet.pl